Martins Hotel
Οι πελάτες του Martins Hotel Taquari μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους στον χώρο.
Camping Municipal απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο, ενώ MuseuVivo de Comunicacao O Taquaryense Museum είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Επιπλέον, Πόρτο Αλέγκρε βρίσκεται 78 χλμ. μακριά. Igreja Luterana de Taquari βρίσκεται επίσης στην περιοχή, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο.
Το Martins διαθέτει 10 δωμάτια με τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.
Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Lancheria e Churrascaria Do Tche, που βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων, ή στο Riva's Restaourante που απέχει 8 λεπτά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praça da Matriz100 μ.
- Praça Marechal Deodoro950 μ.
- Armenia Lake100 μ.
- Praca Dom Pedro II200 μ.
- Igreja Luterana de Taquari200 μ.
- Monumento Jacob Arnt1,4 χλμ.
- Igreja Matriz100 μ.
- Μουσείο Casa Costa e Silva350 μ.
- Museu Costa e Silva250 μ.
- MuseuVivo de Comunicacao O Taquaryense Museum2,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Montenegro Airport38 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Martins Hotel;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Martins Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Martins Hotel;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Martins Hotel στις 12:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Martins Hotel;
Σε τo Martins Hotel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια, Τρίκλινο δωμάτιο με βασικές ανέσεις και Απλό τρίκλινο δωμάτιο. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Martins Hotel;
Τo Martins Hotel έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.